עיצוב פוסטר מדעי מרשים לכנס בארץ או בחו"ל

עיצוב פוסטר מדעי בכל גודל נידרש עם נוכחות מרשימה. פוסטר מדעי הבנוי נכון על פי החוקים והכללים. עיצוב פוסטר מדעי בפאוור פוינט לכנסים אקדמיים ברמה יוצאת דופן. 

אלפי פוסטרים עוצבו על ידינו עבור הקהילה המדעית בתחומים של מחקר פרמצבטי, ביוטכנולוגיה, לאקדמיה ולחוקרים וסטודנטים העוסקים בפיתוחים מדעיים ובמחקר חקלאי.


פוסטרים אלה הוצגו בכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל זכו לפרסים ושבחים.

הכנת פוסטר אקדמי ב- iGraphics יעניק לך יתרון מול המציגים האחרים בכנס, יגרום לצופים לעצור ולקרוא את התוכן ולהתרשם ממחקרך.

היתרון שלנו טמון בניסיון רב השנים בתחום עיצוב פוסטר מדעי ועיבוד תמונות מדעיות לפרסומים מדעיים. יש לנו ידע עצום בשימוש בתוכנות המיועדות להכנת גרפים, עיבוד תמונות ותרשימים מורכבים. הידע בחוקים והכללים הנדרשים כאשר באים לעצב פוסטר מדעי מרשים מאפשר לנו לעשות הגהות ו'לשפצר' פוסטרים שהחוקרים התחילו לעצב בעצמם ולהשביח אותם..

 

יש כנסים מדעיים בחו"ל בהם משתתפים מאות עד אלפי פוסטרים בכינוס אחד. על מנת שהפוסטר שלך ייראה וייחשף למרבית באיי הכנס הוא חייב להיות בנוי נכון עם נוכחות מרשימה שתופסת את העין, ואת זה אנחנו יודעים לעשות במומחיות רבה ובזמן קצר.

עם השנים, נוכחנו לגלות שפוסטרים שעיצבנו פתחו דלתות לחוקרים רבים, יצרו שיתופי פעולה ברחבי העולם וגייסו שותפים וכספים רבים להמשך המחקרים.

​​קשת של שירותי עיצוב לקידום מכירות היוצרים עבורך באז שיווקי ופרסומי מושלם במחירים אטרקטיביים ובאיכות ללא פשרות:

עיצוב גרפי לפרסומים מדעיים | עיצוב פליירים | עיצוב רול אפ | עיצוב פוסטרים

רוצה לקבל פרטים על עיצוב פוסטר מדעי?

 

עיצוב פוסטר מדעי - דוגמאות 

 
לקבלת מידע אודות עיצוב פוסטר מדעי
צרו קשר- 054-2025268
מייל: igraphics100@gmail.com
או דרך הטופס שבעמוד

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

להצעת מחיר או מידע נוסף

כל הזכויות שמורות ל iGraphics ©